Odkryj moc treningu mentalnego
i odmień swoje życie

WSPÓŁPRACA

OBSZARY

Specjalizuję się w kształtowaniu liderów i pokazuję im jak efektywnie zarządzać sobą oraz swoimi zespołami, uczę efektywnej komunikacji, negocjacji, sprzedaży i obsługi klienta.

TRYB

Prowadząc treningi mentalne, szkolenia dla firm oraz warsztaty rozwojowe, sposób pracy dopasowuję do potrzeb klientów. Realizuję sesje stacjonarnie oraz zdalnie.

MODELE

W swojej pracy integruję modele: Typów osobowości, Odporności psychicznej 'MTQPLUS', Mechanizmów obronnych, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, Prism Brain Mapping, Coachingu, Racjonalnej terapii zachowań, Dialogu motywującego.

NARZĘDZIA

Na przestrzeni lat wypracowałem autorskie narzędzia, które pozwalają efektywnie przyswajać wiedzę oraz wdrażać nowe rozwiązania są to m.in.: Klepsydra sprzedaży, Winda Asertywności, 4 filary sprzedaży, NeuroKanapka, Autostrada celów, Macierz przywództwa, Cykl wdrażania nawyków.

Daj mi 3 minuty, a opowiem Ci jak pracuję z moimi klientami

Dowiedz się w jaki sposób pomogłem moim klientom!

O mnie

Nazywam się Krzysztof Zięba jestem trenerem mentalnym!

Zaufali mi

Opinie klientów w obszarze szkoleń dla biznesu:

Opinie klientów w obszarze szkoleń dla biznesu:

Krzysztofie, wielkie podziękowania za współpracę. Szkolenie przyniosło same korzyści naszemu zespołowi. Dziękujemy za profesjonalizm, doskonałe wyczucie specyfiki naszej branży, bezpośredni kontakt, indywidualne podejście, pasję i zaangażowanie. Z pełnym przekonaniem będziemy polecać Twoje usługi. Już czekamy na wspólne działania w niedalekiej przyszłości.
Anna Madajska
Właściciel
Pośród wielu pochlebnych słów które zostały wypowiedziane w kierunku Krzyśka podczas szkolenia w firmie Chabin, najważniejszy był niedosyt wyrażany przez kilka osób. Sam miałem niezwykłą frajdę i wielką dawkę nauki, którą można wdrożyć do swojego życia. Profesjonalizm Krzyśka wyrażał się w tym, ze czytał energię grupy, język grupy i dopasowywał swój przekaz tak, ze trafiał do kilkunastu różnych osób, w rożnym wieku i różnych stanowiskach. SZACUN!
Bartosz Janiszewski
Właściciel
Bardzo ciekawe spotkanie z bogatym harmonogramem wydarzeń i zajęć przeprowadzone dla naszego Działu Kontraktowego na rynek krajowy w Mikomax Smart Office w Łodzi dało nam wiele ciekawych wniosków, pomysłów i pozytywnego kopniaka do działania. Spectrum tematyczne i oryginalne podejście wraz z dobrą interakcją z uczestnikami pozwalają mocno rekomendować Krzysztofa na kolejne spotkania.
Radosław Pietraszczyk
Key Account Manager

Opinie na temat sesji ind.

Skontaktuj się z nami

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.